WIELKA GALA MASTERS 2019

27 stycznia 2020, 10:55  

A A A

GALA MASTERS 2019

Zduńska Wola 25 stycznia 2020

25 stycznia odbyła się WIELKA GALA MASTERS 2019. Podsumowanie najlepszego od lat sezonu dla kolarzy Masters i Cyklosport. Tylu sukcesów, mistrzów świata, rekordzistów od dawna wśród Mastersów nie było. Po szczegóły odsyłamy do oficjalnych wyników oraz challange’u za 2019rok.
Gala była bardzo okazała. Odbyła się w sali kinowej Domu Kultury RATUSZ w Zduńskiej Woli. Wszyscy laureaci zostali wyróżnieni oryginalnymi statuetkami, a rozpoczęła się recitalem miejscowych zespołów i rozśpiewanej młodzieży.

Dziękujemy za przybycie przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, władz PZKol-u i OZKol-u Łódzkiego oraz przedstawicielom władz Zduńskiej Woli. Wielkie podziękowania dla sponsorów bez których tak okazała organizacja nie byłaby możliwa. Specjalne słowa uznania dla Przewodniczącego Komisji Masters Grzegorza Turkiewicza – KRÓLA MASTERSÓW, którego niespodziewane talenty konferansjerskie i olbrzymi wkład osobisty w organizację Gali zaowocował perfekcyjną imprezą.
Po zakończeniu części oficjalnej odbył się bankiet, a rozmowom w atmosferze piwa serwowanego przez jednego ze sponsorów nie było końca.

Zapraszamy do galerii zdjęć.