Mazowiecko-Warszawski Zwiazek Kolarski wybrał Zarząd na nową kadencję


3 grudnia 2025 na Walnym Zebraniu Delegatów Związku na funkcję prezesa Mazowiecko-Warszawskiego Związku Kolarskiego wybrany został jednogłośnie pan Błażej Maresz.
Zarząd MWZKol. reprezentować będą: panie Agnieszka Chojnacka - Gajda (skarbnik), Wioletta Pietrzak (sekretarz), Aleksandra Klimczak oraz panowie Dariusz Biernacki (wiceprezes), Konrad Ulanicki (wiceprezes), Robert Radosz, Andrzej Michniak i Dariusz Kołakowski. Do komisji rewizyjnej zostali wybrani: panie Weronika Zagórska - przewodnicząca i Magdalena Mirkowska oraz pan Radosław Petryszyn. Gratulujemy nowowybranym i życzymy powodzenia w działaniu na rzecz rozwoju kolarstwa w Polsce.
Aktualności
|
22 czerwca 2026, 07:52 Cztery wyścigi. Jedno lato. |
|
08 czerwca 2026, 09:32 Memoriał Marka Galińskiego Opoczno 7 czerwca 2026r. |
|
28 kwietnia 2026, 10:57 Biegacze na start ŻYRARDÓW W BIEGU 2026 |
|
17 kwietnia 2026, 07:46 ZAPISY do VI MISTRZOSTW POLSKI NAUCZYCIELI I WYKŁADOWCÓW |
|
13 kwietnia 2026, 14:49 Wspaniały GRÓJEC na początek sezonu 2026 |
|
10 kwietnia 2026, 10:38 ETAP W ŁYSZKOWICACH PRZENIESIONY NA 9 SIERPNIA - NIEDZIELA |
|
22 marca 2026, 09:43 ŚWIĘTA WIELKANOCNE |
|
06 lutego 2026, 15:47 AKTUALNY KALENDARZ WYŚCIGÓW 2026 |